Simple realestate profile (1.0.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Page
sq: Faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Send
sq: Dërgo

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
