Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Spam control
pt: Controle de spam

en: About
pt: Sobre

en: Site key
pt: Chave do site

en: Custom error message
pt: Mensagem de erro personalizada
