Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: About
ru: Информация

en: Form IDs
ru: ID форм

en: Site key
ru: Ключ сайта

en: Custom error message
ru: Сообщение об ошибке
