Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: About
fi: Tietoja

en: Custom error message
fi: Mukautettu virheviesti
