Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: About
be: Аб

en: Site key
be: Ключ сайту
