Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: About
lt: Apie

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai
