Simple Google reCAPTCHA (8.x-1.0-beta8) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Message type
ja: メッセージタイプ

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: About
ja: アバウト

en: Site key
ja: サイトキー

en: Custom error message
ja: カスタムエラーメッセージ
