Simple Redirect (4.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: To
bn: বরাবর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
