Simple Redirect (4.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: from
fr: Expéditeur

en: Machine name
fr: Nom système

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: The path should start with /.
fr: Le chemin doit commencer par /.
