Simple Redirect (4.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
