Simple Redirect (4.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
