Simple Redirect (4.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: User
ro: Utilizator

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: The path should start with /.
ro: Calea trebuie să înceapă cu /.
