Simple Redirect (4.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف
