Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
