Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: User
da: Bruger

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: from
da: fra

en: Machine name
da: Internt navn

en: The path should start with /.
da: Stien skal starte med /.
