Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: User
el: Χρήστης

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
