Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: User
es: Usuario

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: from
es: de

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: The path should start with /.
es: La ruta deberia comenzar con /.
