Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Machine name
eu: Makinaren izena
