Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: from
is: frá
