Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: User
ja: ユーザー

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: The path should start with /.
ja: パスは / で始める必要があります。
