Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن
