Simple Redirect (4.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: User
pl: Użytkownik

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: from
pl: od

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: The path should start with /.
pl: Ścieżka powinna zaczynać się od /.
