Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Label
ast: Etiqueta

en: User
ast: Usuariu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
