Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Label
bg: Заглавие

en: User
bg: Потребител

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: from
bg: От
