Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی
