Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
