Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: To
jv: Marang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
