Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен
