Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
