Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: To
ne: लाई

en: Machine name
ne: मशीन नाम
