Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: User
nl: Gebruiker

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: from
nl: van

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
