Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: User
sq: Përdoruesi

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga
