Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
