Simple Redirect (4.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى
