Simple Redirect (4.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ
