Simple Redirect (4.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: User
et: Kasutaja

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: from
et: alates

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
