Simple Redirect (4.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név
