Simple Redirect (4.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: User
ru: Пользователь

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: from
ru: от

en: Machine name
ru: Машинное имя
