Simple Redirect (4.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: User
sv: Användare

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: from
sv: från

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
