Simple Redirect (4.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: User
ta: பயனர்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
