Simple Redirect (4.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: User
tr: Kullanıcı

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı
