Simple Redirect (4.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı
