Simple Redirect (4.0.0-beta5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Machine name
be: Машынная назва
