Simple Redirect (4.0.0-beta5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan
