Simple Redirect (4.0.0-beta5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
