Simple Redirect (4.0.0-beta5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: User
pt: Usuário

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: from
pt: de

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
