Simple Redirect (4.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: User
sk: Používateľ

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
