Simple Redirect (4.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Label
sl: Oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Machine name
sl: Strojno ime
