Simple Redirect (4.0.0-beta5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник
