Simple Redirect (4.0.0-beta5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: User
uk: Користувач

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: from
uk: з

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
